26-28 września 2018

POLSKI KONGRES REOLOGII - ŁÓDZ 2018

pod patronatem Komitetu Inżynierii Chemicznej i Procesowej PAN oraz JM Rektora Politechniki Łódzkiej prof. dr. hab. inż. Sławomira Wiaka

uni export rhl service anton paar a.p.i.

Sponsorzy:

Polski Kongres Reologii – Łódź 2018

Szanowni Państwo,

Komitet Organizacyjny Polskiego Kongresu Reologii Łódź 2018 jeszcze raz serdecznie dziękuje za przyjęcie zaproszenia i wzięcie udziału w obradach Kongresu. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w Łodzi.

W konferencji wzięło udział ponad 60 osób, będących przedstawicielami zarówno ośrodków akademicko-naukowych jak i przemysłowych. Podczas obrad Kongresu przedstawiono blisko 50 prac badawczych w formie referatów i plakatów. Zaprezentowano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie reologii w szerokim spektrum zastosowania: od reologii teoretycznej, przez reologię polimerów/biopolimerów, reologię żywności, reologię w medycynie, reologię zaczynów cementowych i mieszanek betonowych aż po reologię w praktyce przemysłowej.

Materiały konferencyjne zawierające streszczenia wszystkich prac prezentowanych podczas Kongresu można pobrać poniżej:

Polski Kongres Reologii 2018 - materiały konferencyjne w wersji elektronicznej


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu za udział w Kongresie i mamy nadzieje spotkać się z Państwem w jeszcze większym gronie na kolejnym Kongresie Reologicznym.
Komitet Organizacyjny
Polski Kongres Reologii Łódź 2018